KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 7843165
nr 784 3165
Gouache
Okänd konstnär, grupp med campesinos latinamerika, signerad, motivets mått: 32x50
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 17:26:07
22/10 17:21:07
Gouache